Scratch


                     Скретч (англ.Scratch)— інтерпретована динамічна візуальна мова програмування. Завдяки динамічності, вона дає змогу змінювати код навіть під час виконання. Мова має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає змогу створювати ігри, анімації чи музику.
     Scratch — середовище програмування, яке дозволяє дітям створювати власні анімовані та інтерактивні історії, ігри і інші витвори. Ними можна обмінюватися всередині міжнародної спільноти, яка поступово формується в мережі Інтернет. Середовище програмування можна безкоштовно завантажити і вільно використовувати у шкільній чи позашкільній освіті.

Українська спільнота Scratch

     Якщо ви вважаєте, що інформатика - це не тільки Windows та офісні додатки, коли на першому плані постає розвиток логічного мислення учнів, коли хочете зацікавити своїх вихованців освітніми ідеями ХХІ сторіччя – приєднуйтесь до нашого проекту.
    Проект розрахований на просування навчального динамічного візуального середовища програмування Scratch (Скретч). Що ви можете зробити в рамках проекту? Розробка проектів у Скретчі - інтерактивні історії, ігри, навчальні симуляції фізичних, біологічних та інших процесів, розробка методичних посібників та дидактичних посібників - карток, постерів, навчальних презентацій та всього іншого. Вас чекає участь у різноманітних конкурсах, що їх буде проводити українська та міжнародна спільнота Скретчу.
    Тут ви зможете дізнатись про події, пов'язані зі Скретчем та ідеями програмування для дітей 
Середовище Скретч
Інтернет. Електронна служба.


1 коментар :

Щоб вставити смайлик, скопіюйте під ним код і вставте його у коментар! "Натисніть кнопку Зберегти (верхній правий кут).